Pazarlama iletişimi sektöründe yeni bir şirket

Sema Güvenç ve Banu Erdi; Base İletişim adıyla yeni bir pazarlama iletişimi danışmanlığı şirketini sektöre kattılar...

01.09.2010 - 00:00 | MediaCat

İletişim sektöründe uzun yıllar boyunca farklı kulvarlarda edindikleri tecrübeleri kendi ajansları çatısı altında devam ettirme kararı alan Sema Güvenç ve Banu Erdi; Base İletişim adıyla yeni bir pazarlama iletişimi danışmanlığı şirketini sektöre kattılar.

Rekabet koşullarının bu kadar yoğun olarak yaşandığı günümüzde marka ve kurumlar için sürdürülebilir iletişim faaliyetlerinin taşıyıcı ‘temel’ unsur olduğu bilinciyle yola çıkan Base İletişim, entegre pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteriyor.  

İletişim yol haritasının, marka ve kurumun tüm karakteristik özelliklerine ve dinamiklerine göre özgün bir şekilde oluşturulması gerektiğine inanan Base İletişim yaptığı işi ‘İletişim Tasarımı’ olarak tanımlıyor. Kendilerini birlikte yol aldıkları iş ortaklarının hedeflerine katma değer sağlayacak partnerleri olarak gören Base İletişim, her kurum ve markanın hedef kitlesiyle buluşabilmesi ve devamında bunu sürekli kılması için stratejik, planlı, inovatif ve uzun soluklu iletişim yapması gerektiği gerçeği ile hareket ediyor. 

Base İletişim, stratejik iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, kurum içi iletişim, konsept danışmanlığı ve tasarım hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.