MediaCat

Pazarlama dünyasının kalbi CMO Sempozyum’da atacak

Markalar dünyasının geleceğini şekillendirecek risk ve fırsatlar, dönüşümü tetikleyecek öncü atılımlar ve çıkış yolları 18-21 Nisan tarihlerinde uzman isimlerle CMO Sempozyum’da ele alınacak.

Bu yıl üçüncüsü “Kritik: Sınırları Yeniden Düşünmek” temasıyla gerçekleşecek olan CMO Sempozyum‘a sayılı günler kaldı. Pazarlama dünyasının önde gelen isimlerini 18-21 Nisan tarihlerinde Club Marvy İzmir’de buluşturacak olan etkinlik; katılımcılarına stratejik bağlantılar, networking ve şehirden uzak bir tatil fırsatı sunuyor.

Yapay zekâ çözümleri ile birlikte dönüşen ve dönüşecek iş modelleri, ekonomik dalgalanmalar, etkisi yüksek toplumsal ve kültürel dinamikler marka yöneticilerini alışılmış sınır ve referansları tekrar düşünmeye çağırıyor. Bu hızlı gündem arasında, Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcileri ve farklı disiplinlerden uzman isimleri bir araya getirecek olan CMO Sempozyum; içgörü paylaşımına zemin hazırlayan oturumlarla marka iletişiminin yarınına ışık tutacak. Eski FBI ajanı Kyle Vowinkel, bilimkurgu yazarı Afşin Kum, IMF eski ekonomisti Murat Üçer, karikatürist ve pazarlama uzmanı Tom Fishburne, 7 Kıta 7 Zirve projesini tamamlayan ilk Türk kadın dağcı ve San Francisco Üniversitesi’nde pazarlama profesörü olarak görev yapan Gülnur Tumbat, gazeteci ve yazar Ozan Gündoğdu ve Institute for Real Growth’un kurucusu Frank van den Driest bu sene sempozyumda yer alacak konuşmacılar arasında.

Her oturum sonrası soru-cevaplarla katılımcıların da dahil olacağı CMO forumlar ve marka temsilcilerinin katılımıyla pazarlama iletişiminin güncel sorunlarının ve çıkış yollarının ele alınacağı CMO panelleri de bu yılki programın önemli parçalarından. Katılımcılara içgörü paylaşımı, fikir alışverişi ve networking olanaklarının yanı sıra konserler, doğa yürüyüşleri ve atölyeler gibi farklı sosyal etkinliklerle şehirden uzak, keyifli bir tatil fırsatı sunan CMO Sempozyum’un detaylı programı yakında açıklanacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.