Pazarlama’nın 4 N 2 K’sı

Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün düzenlediği ileri düzey pazarlama sertifika programı “Being Marketing Genius”, 26 Ocak’ta başlayacak programı ile Google, Coca-Cola, Algida, Turkcell gibi firmaların pazarlama yöneticilerini pazarlamanın genç dahileriyle buluşturmaya devam ediyor…

07.12.2007 - 17:29 | MediaCat

Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün düzenlediği ileri düzey pazarlama sertifika programı “Being Marketing Genius”, 26 Ocak’ta başlayacak programı ile Google, Coca-Cola, Algida, Turkcell gibi firmaların pazarlama yöneticilerini pazarlamanın genç dahileriyle buluşturmaya devam ediyor…

Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün ileri düzey pazarlama sertifika programı “Being Marketing Genius” 26 Ocak’ta başlıyor. Genç pazarlama dahilerinin yoğun ilgi gösterdiği program; Algida, Evyap, Coca-Cola, Microsoft, Adidas, Puma, Danone, Vodafone gibi markaların yöneticilerini, pazarlama uzmanları ve adayları ile bir araya getiriyor. Vodafone

Being Marketing Genius, değişen dünya ve tüketici davranışları, yeni trendler üzerine; ‘Pazarlama Trendleri’, ‘Marka Yönetimi ve Konumlandırılması’, ‘360 Derece Pazarlama İletişimi’ gibi genel başlıklarla pazarlamada dahiyane fikirler üretmek ve ürününü farklılaştırarak pazarda lider konuma getirmek isteyenler için benzersiz bir program olma özelliğini sürdürüyor.

Pazarlamanın 4 N 1 K’sı

Birbirinden başarılı pazarlama yöneticilerini misafir eden programda ‘Pazarlamanın Geleceği ve Pazarlama Dinamikleri’ üzerine oldukça etkileyici bir sunum yapan Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil; değişen pazar dinamikleri, tüketici davranışları, yoğun medya kirliliği ve gelişen teknoloji karşısında pazarlamanın geleceğinde pazarlama dahilerini nelerin beklediğini ve pazarlamacıların; Neyi, Neden, Nasıl, Ne zaman, Kime, Kimlerle satacaklarını çok iyi belirlemeleri gerektiğini anlattı.

İçil,her şeyin sürekli bir değişim içerisinde olduğunu, rekabet ortamının arttığını, medya kullanımındaki artışın medya kirliliğini de beraberinde getirdiğini ve böylece tüketici sadakatini yakalamanın da git gide zorlaştığını dile getirdi ve şunları söyledi: “ Yüzlerce radyo ve televizyon kanalı, milyonlarca blog, outdoor kullanımları, vs… Pazarlamacıların işi gittikçe zorlaşıyor, her gün çeşitlenen ve yeni bir ürünün eklendiği pazarda kendi markasını farklılaştırmak ve sadakat yaratmak da pazarlamacılar için çok zor bir iş.” Pazarlamacıların sadık tüketiciler kazanabilmeleri için markalarını tüketicinin sevgilisi haline getirmesi gerektiğini belirten İçil, bunu başarabilmek için gereken 7 pazarlama prensibini anlattı.

Programa katılan, pazarlama dahisi adayları pazarlamanın bugünü ve yarını hakkında daha net bir vizyon kazanırken, pazarlama dünyasında yaşanan gelişmeler ve yenilenen trendler hakkında derinlemesine bilgi sahibi oluyor. Katılımcılar program süresince öğrendikleri trendleri uygulama modülleriyle birleştirerek “şirketlere özel projeler” geliştiriyor.

26 Ocak’da başlayacak “Being Marketing Genius” programının konuşmacılarından bazıları ve konuları ise şöyle;

 • Aret Vartanyan (Vodafone) – Segmantasyon ve Konumlandırma
 • Mustafa İçil(Google Türkiye Pazarlama Direktörü) – Geleceğin Pazarlama Trendleri
 • Cüneyt Devrim(Project House) – Interaktif Pazarlama İletişimi
 • İpek Özgüden (On İletişim) – Başarılı PR Kampanyaları
 • Levent Soygür (Coca –Cola) – Spor ve Eğlence Pazarlaması
 • Mert Başar (Turkcell) – Girişimcilik Pazarlaması
 • Sedef Tenim (Medyanet) – Stratejik Pazarlama Yönetimi
 • Tuğan Gökçe Oğun (Algida) – 360 Derece Pazarlama İletişimi
 • Tolunay Tomruk (AutoDesk) – Bilişimde Pazarlama
 • Aslı Şarman (Credo Danışmanlık Kurucusu) – Müşteri Stratejisi
 • Deniz Sağlam (Evyap-Duru Marka Müdürü) – Marka Yönetimi
 • Esin Işık (Puma Pazarlama Müdürü) – Spor Pazarlaması

Bilgi için:

Nagihan Yiğit

0212 231 90 92

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.