PayU’nun global ürün stratejisi PayU Türkiye’ye emanet

Emre Güzer, PayU Global Ürün Stratejisi Başkanlığı görevine atandı.

21.03.2018 - 10:24 | MediaCat

PayU'nun global ürün stratejisi PayU Türkiye'ye emanet

Dünya genelinde 16 ülkede faaliyet gösteren ödeme servis sağlayıcısı PayU, global ürün stratejisini PayU Türkiye CEO’su Emre Güzer’e emanet etme kararı aldı.

Emre Güzer, mevcut görevine ek olarak PayU Global Ürün Stratejisi Başkanlığı görevini de üstlenerek, PayU’nun EMEA ve LATAM (Latin Amerika) bölgelerindeki hedeflerine ulaşmasını ve pazar payını artırmasını sağlayacak global ve lokal ürün stratejilerinin belirlenmesinin yanı sıra lokal ödeme araçları ve farklı partilerle işbirliklerinin dengeli bir yapıya kavuşturulması ile lokalde başarı gösteren ürünlerin globale yayılmasının sağlanması için çalışacak.

Kariyerine 2001 yılında Pamukbank bünyesinde başlayan Emre Güzer, 2002 – 2004 yılları arasında Assist Line A.Ş.’de Boyner Back-Up kartın doğuş sürecinde yer aldı. E-ticaretle profesyonel anlamdaki tanışması 2004 yılında Garanti Bankası bünyesinde gerçekleşen Güzer, sonrasında Hedef Alliance Holding’te B2B platformu ve CRM altyapılarının kurulumu ve müşteri ile temas noktalarının iyileştirilmesi ile ilgili çalışmaları yürüttü. 2007 yılında Teknoloji Holding bünyesine katılan Güzer, 2011 yılında PayU Türkiye CEO’su olarak atandı. Güzer, kurucuları arasında yer aldığı Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nde (ÖDED) ve TOBB E-Ticaret Meclisi’nde yönetim kurulu üyeliğini görevlerini de sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.