PayU Türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

PayPal Türkiye'den PayU Türkiye'ye üst düzey transfer.

21.07.2015 - 13:57 | MediaCat

PayU Türkiye'ye yeni pazarlama müdürü

PayU Türkiye’nin pazarlama müdürlüğü görevine Gaye Ör getirildi. Daha önce PayPal Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Ör yeni görevinde sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisiyle e-ticaret sektörüne modern çözümler sunan PayU’nun Türkiye’deki tüm pazarlama aktivitelerinden sorumlu olacak.

Gaye Ör Kimdir?

PayU Türkiye'ye yeni pazarlama müdürüMarmara Üniversitesi Enformatik bölümünden mezun olan Gaye Ör, 2004 yılında Adisa Danışmanlık’ta başladığı kariyerine Garanti Ödeme Sistemleri’nde devam etti. 6 yıl süreyle üye işyeri pazarlama, banka kartı ve ön ödemeli kartlarla ilgili ürün ve pazarlama çalışmalarını yürüten Ör, Türkiye’nin ilk üye işyeri web sitesi, ilk online ön ödemeli kart satışı gibi projeleri yürütmenin yanı sıra Paracard marka değişimini de gerçekleştirdi.

Ör, 2011 yılında Bankalararası Kart Merkezi‘nde (BKM) pazarlama müdürü olarak kariyerine devam etti. Burada BKM Express pazarlama çalışmalarını yürüten Ör, 2013-2015 yılları arasında PayPal Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.