Patlican’ın fotoğraf yarışması başladı

Patlican, "Tek Karede Patlican" fotoğraf yarışması ile üyelerine hayatı kendi gözlerinden ifade etme fırsatı sunarken...

08.04.2009 - 10:39 | MediaCat

Patlican, “Tek Karede Patlican” fotoğraf yarışması ile üyelerine hayatı kendi gözlerinden ifade etme fırsatı sunarken, birinciyi 3 bin TL ile ödüllendiriyor.

Gençlerin kendilerini ifade edebilmelerine fırsat tanıyan Avea’nın gençlik platformu Patlican, Nisan 2009’da başlattığı “Tek Karede Patlican” fotoğraf yarışması ile üyelerine fotoğraf konusundaki yeteneklerini ortaya koyabilme fırsatı tanıyor.

15 Mayıs 2009 tarihine kadar devam edecek yarışma kapsamında, Patlican üyeleri cep telefonları ve dijital fotoğraf makineleri aracılığıyla çektikleri fotoğrafları www.patlican.com.tr’ye yükleyerek diğer Patlican üyelerinin oylamasına sunuyor.

Patlican üyelerinin en fazla 10 adet fotoğraf yükleyerek katılabileceği yarışmada bir üye aynı gün içerisinde aynı fotoğrafa sadece bir kez oy verebiliyor. Öte yandan üyeler, farklı fotoğraflara sınırsız sayıda oylama yapabiliyor.

Birinciye 3 bin TL ödül

Patlican’ın tüm üyelerine açık olan “Tek Karede Patlican” fotoğraf yarışmasında, birinci 3 bin TL ile ödüllendirilirken, ikinci 2 bin TL, üçüncü ise bin TL para ödülünün sahibi oluyor. Her hafta fotoğraf yükleyen ilk 50 kişi 25 kontör, çekilişle belirlenecek fotoğrafları oylayan 100 kişi ise 10 kontör kazanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.