MediaCat

Paris Hilton reklam için hiçbir fırsatı kaçırmıyor

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, şartlı tahliye kararına uymadığı için aldığı hapis cezasını çekmeye başladı. Normalde bugün başlaması gereken hapis cezasını; dün baskıya giren magazin dergilerine malzeme yapmak için öne çeken Paris Hilton, önceki gece kodesin yolunu tuttu. Böylece Hilton, bu halini bile reklama çevirmeyi bildi. Bu arada Paris, 23 günlük cezaevi anılarını bir dergiye 1 milyon $ karşılığında sattı.

Paris Hilton reklam için hiçbir fırsatı kaçırmıyor

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, şartlı tahliye kararına uymadığı için aldığı hapis cezasını çekmeye başladı. Normalde bugün başlaması gereken hapis cezasını; “dün baskıya giren magazin dergilerine malzeme yapmak için” öne çeken Paris Hilton, önceki gece kodesin yolunu tuttu. Böylece Hilton, bu halini bile “reklam”a çevirmeyi bildi. Bu arada Paris, 23 günlük cezaevi anılarını bir dergiye 1 milyon $ karşılığında sattı.

“Korkuyorum, ama mecburum”

Hilton’ın avukatı Richard A. Hutton, yaptığı açıklamada, “Paris Hilton, Lynwood’daki Los Angeles İlçe Cezaevine şartlı tahliyeyi ihlal nedeniyle aldığı cezayı çekmek üzere teslim olmuştur” dedi. Hakimin 45 gün hapis cezası vermesine rağmen, Paris Hilton’ın iyi hal nedeniyle ceza süresini kısaltan eyalet yasaları çerçevesinde 23 gün cezaevinde kalması bekleniyor. Hafta sonu MTV Sinema Ödülleri törenine katılan Paris Hilton, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Şu anda güçlü olmaya çalışıyorum. Gerçekten korkuyorum, ama cezamı çekmeye hazırım. Bu, hayatımda önemli bir nokta ve hareketlerimin sorumluluğunu almam gerekiyor” dedi.

İki defa ihlal etmişti

Hilton, geçen yıl Eylül ayında Hollywood’daki Sunset Bulvarı’nda alkollü araç kullanırken yakalanmıştı. Yargılama sonucu 3 yıl gözetim altında tutulmak üzere şartlı tahliye edilen Hilton’un alkol tedavisi görmesine karar verilmişti. Hilton’a bin 500 dolar para cezası da verilmişti. Paris Hilton, şartlı tahliye kararından sonra 15 Ocak ve 25 Şubat günlerinde iki defa, geçici olarak iptal edilen sürücü belgesiyle araç kullanırken yakalandı. Hilton, ilk yakalandığında, kendisine ehliyetinin geçici süreyle iptal edildiğini bildiren bir belgeyi de imzalamıştı.

Türkiye Gazetesi

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.