MediaCat

Parasını FUPS diye yönetmek isteyenlere

FUPS’un lansman kampanyası yayında.

Parasını FUPS diye yönetmek isteyenlere

Para transferi, fatura/abonelik ödemeleri, sanal ve fiziksel kartla ödeme, e-pin alışverişleri, ortak ödeme ve uçtan uca bütçe yönetimi gibi finansal işlemleri ücretsiz yapma olanağı sunan yeni finansal teknoloji markası FUPS lansman kampanyasını paylaştı.

Elektronik para kuruluşu Lydians tarafından geliştirilen FUPS’un Happy People Project imzalı reklam filmlerinde markanın patentli özellikleri “Harcamadan Böl Böl” ve “Seç Seç Hesap” da dahil olmak üzere sunulan olanaklar anlatılıyor.

FUPS Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüce Zerey

Klasik bankacılık sisteminde sahip olunan para miktarına göre hizmetlerin değişmesi yaklaşımının, finansal teknolojilerin gelişimiyle tetiklenen finansal demokratikleşme ikliminde tüketiciler tarafından tercih edilmediğini belirten FUPS Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüce Zerey, “FUPS, kullanıcılarının hayatlarındaki finansal gerilim noktalarına katma değer sağlayacak hizmet ve özellikleri sunarak, paralarının değerini bilmelerine, bütçelerini etkin ve akıllı yönetmelerine destek oluyor” dedi.

Paranın değerini bilme kavramını hesabını bilmek, dikkatle harcamak ve doğru yere harcamak şeklinde başlıklara böldüklerini ve yakın dönemde başta nakit iade olmak üzere birçok yeni hizmeti de sunacaklarını ifade eden Zerey, sözlerine şöyle devam etti: “FUPS tüm kullanıcılarıyla adeta finansal dostluk ediyor. FUPS kullanıcıları arasında para isteme ve para gönderme gibi özellikler ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Kullanıcılar uygulama üzerindeki FUPS Chat ile sohbet ederken de birbirlerine kolaylıkla para gönderebiliyor ve birbirlerinden para isteyebiliyor. Başka bir deyişle, FUPS’u kendi arkadaş gruplarına dahil etmişler, FUPS’u da arkadaşları kabul etmişler gibi davranıyorlar.”

FUPS CEO’su Cem Başcı

FUPS’un son kullanıcıyla buluşmasından büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını ifade eden FUPS CEO’su Cem Başcı ise, “Yüksek bankacılık deneyimine ve bilgisine sahip bir ekip olarak iddialıyız. 2018 yılından bu yana üzerinde çalıştığımız, tamamen kendi insan kaynağımızla gerçekleştirdiğimiz FUPS’un; gençlerin, aile bireylerinin, grupça zaman geçirmeyi sevenlerin, kısacası parasının değerini bilen herkesin beklentilerine fazlasıyla yanıt vereceğine inanıyoruz. Hedefimiz, Avrupa’nın da lider fintech şirketlerinden biri olmak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Avrupa ofisimizi Litvanya’da açtık. Çok yakında size Avrupa’dan da güzel haberler vermek istiyoruz” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.