Papağan Kuruyemiş’e yeni genel müdür

Türkiye’nin en büyük kuruyemiş kuruluşlarından biri olan Papağan Kuruyemiş’in yeni Genel Müdürü Rüstem Karakaya oldu.

13.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en büyük kuruyemiş kuruluşlarından biri olan Papağan Kuruyemiş’in yeni Genel Müdürü Rüstem Karakaya oldu.

FMCG sektöründe 22 yıllık iş tecrübesine sahip olan Rüstem Karakaya, özellikle stratejik kararların alınıp uygulanması ve rekabetçi pazarlarda satış teşkilatlarının yapılanması konusunda uzman. İş yaşamına 1990 yılında Sabancı Holding’de başlayan Karakaya, Danone’de Satış Direktörü, Sabancı Holding Gıda ve İçecek Grubu Satış/Dağıtım Direktörü ve Sütaş’ta Satış Koordinatörü olarak görev yaptı. Karakaya, son olarak Ülker’de Genel Müdür Yardımcılığı görevindeydi. Rüstem Karakaya, 2012 Ocak ayı itibarıyla Papağan Kuruyemiş Genel Müdürü olarak göreve başladı.
 

Yeni görevinde şirketin büyümesine paralel olarak kurumsal yapının güçlendirilmesine odaklanacağını aktaran Papağan Kuruyemiş Genel Müdürü Rüstem Karakaya, “Tüketiciler nezdinde bilinirliği yüksek bir marka olan Papağan’ın şirket kültüründe sürdürülebilir büyüme ve toplam kalite çok önemli. Papağan’ın yüksek kalitedeki ürünlerinin ve üstün hizmet standardının hem ülke çapında hem de uluslararası arenada daha çok tanınması ve fark edilmesi için çaba sarf edeceğim” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.