Panda’dan düğün hediyesi

İLK PORSCHE TALİHLİSİ ANTALYA’DAN KADİR EREN

16.08.2007 - 11:35 | MediaCat

Büyük Hediyesi Dünyanın en prestijli otomobillerinden birisi Porsche Cayman olan PANDA MAGIC Kampanyasının ilk talihlisi Antalya’dan Kadir Eren oldu. Türkiye çiçek üretiminin büyük miktarını karşılayan Antalya’nın çiçek cenneti Altınova’da yaşayan 28 yaşındaki Kadir Eren, haberi ilk duyduğunda inanamadığını belirterek, “Bu hediye benim düğün hediyem oldu, bu kış evlilik planım vardı. Nişanlım ve ben Panda’ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ünlü manken Sinem Güven’in katıldığı anahtar teslim töreni ile otomobilini alan Kadir Eren, hayatı boyunca hiçbir şans oyununda ödül kazanmadığını belirterek, kazandığını bildiren telefonu önce bir şaka sandığını, ancak daha sonra bir sihrin gerçeğe dönüştüğüne inandığını belirtti. “Sanırım şansım artık döndü” diyen Eren’in tören boyunca mutluluğu dikkat çekti.
İlk iş “ehliyet almak” olacak!…

Yarış ve otomobil dünyasına yakınlığı bilinen Sinem Güven ise tören süresince ehliyeti olmayan Kadir Eren’e dünyanın en prestijli otomobillerinden biri olan Porsche Cayman ile ilgili bilgi verdi. Eren, yeni otomobilinin anahtarını PANDA adına ünlü manken Sinem Güven’den alırken, hemen bir ehliyet kursuna yazılacağını söyledi.

Türkiye’nin ilk endüstriyel dondurma üreticisi PANDA’nın yaz başında başlattığı kampanya milyonlarca Magic tutkununa şans dağıtmaya devam etti. Bu sihirli kampanyanın 2. dönemine ait çekiliş 21 Ağustos’ta yapılacak. Bu çekilş kapsamında 1 Porsche Cayman, 4 LG LCD TV, ve 30 Samsung E 870 Cep Telefonu sahiplerini bulacak. Ayrıca Her Saat en fazla mesaj gönderen tüketiciler çekilişsiz Turkcell’den 100 Kontör ya da 25 Dakika kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.