PANDA, Satış ve Pazarlamasında yeni yapılanmaya gidiyor

Gıda sektöründeki çalışmaları sonucunda uzmanlık kazanan Mehmet Sinan KIZILDAĞ, Türkiyenin ilk endüstriyel dondurma üreticisi PANDA’da göreve başladı.

08.08.2007 - 16:33 | MediaCat

Gıda sektöründeki çalışmaları sonucunda uzmanlık kazanan Mehmet Sinan KIZILDAĞ, Türkiyenin ilk endüstriyel dondurma üreticisi PANDA’da göreve başladı. Sürdürülebilir ve kalıcı yeni yapılanma ile, PANDA bünyesindeki Satış ve Pazarlama şirketinin Genel Müdürlüğüne getirilen Mehmet Sinan KIZILDAĞ, PANDA’nın Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yönetecek. Mehmet Sinan KIZILDAĞ, bu görevinden önce Danone’da Türkiye Satış Direktörü olarak çalışmaktaydı.

1987,Ankara Üniversitesi mezunu olan KIZILDAĞ,1992 yılından bu yana hızlı tüketim ürünleri sektöründe çalışmakta. Procter & Gamble, Reckitt Benckiser ve Danone ‘da muhtelif görevlerde bulunan M.Sinan Kızıldağ, Ağustos 2002’den bu yana Danone Taze Sütlü Ürünler şirketinin Türkiye Satış Direktörlüğü görevini yürütmekteydi. M.Sinan KIZILDAĞ,evli ve iki çocuk sahibidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.