Panasonic’in fotoğraf yarışması başladı

Panasonic’in 2011/12 LUMIX Ödülü dijital fotoğraf yarışması başladı.

14.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Panasonic’in 2011/12 LUMIX Ödülü dijital fotoğraf yarışması başladı.

Bu yılki temasını ‘Hayat bir sahnedir’ olarak belirleyen yarışmada amatör ya da yarı profesyonel seviyede fotoğrafçılar etraflarındaki ilginç insanları, benzersiz yerleri ve olağanüstü olayları fotoğraflayacak.

En sıra dışı ve en yaratıcı eserin sahibi Lumix fotoğraf makinesi kazanacak. Panasonic, ödülü kazanan fotoğrafı Avrupa çapında düzenleyeceği etkinliklerde sergileyecek.
 
Fotoğrafseverler 31 Mart 2012’e kadar her ay bir fotoğraf göndermek kaydıyla bu yarışmaya katılabiliyor. http://www.lumixaward.com/tr_TR adresine giren ziyaretçiler her ay en çok beğendikleri fotoğrafları yorumluyor. Bunlardan en çok oy alan fotoğraf, profesyonel fotoğrafçılar, film yapımcıları ve kreatif direktörlerden oluşan LUMIX Ödülü jürisinin önüne geliyor. Jüride şu isimler yer alıyor: Robert Grischek, Sodja Zupanc Lotker ve Enrico Martino. Jüri, katılan eserler arasından ayın kazananlarını ve 31 Mart 2012 tarihinde duyurulacak olan büyük ödülün sahibini belirleyecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.