Pal Media’ya yeni TV kanalı

Palmali Group of Companies, Pal FM’in ardından bir yabancı radyo ve

27.12.2007 - 15:12 | MediaCat

Palmali Group of Companies, Pal FM’in ardından bir yabancı radyo ve bir de TV kanalı ile geliyor.

Dünyada gemi taşımacılığında ilk 5’in içinde yer alan şirketler grubu, Gıda – İnşaat – Sağlık – Turizm – Hava Taşımacılığı ve Medya alanlarında yatırımlarına her geçen gün yenilerini katıyor.

Palmali Holding Başkan Yardımcısı ve Medya Grubu Başkanı, Dr. İbrahim Nebioğlu’nun, Pal Media’da yer alan son dönem değişiklikler hakkındaki değerlendirmelerinde öne çıkan bölümler şöyle:

“Ağustos ayında yayın hayatına geçen Pal FM, radyo kanalını, “ulusal radyo” platformuna taşıdı. Bu bağlamda İstanbul FM’in eski frekansından 25 Aralık 2007 itibarıyla tüm Türkiye’de yayın yapıyor.”

“106.0 kanalından da Ocak ayında yabancı müzik radyo istasyonu PalStation, yayına başlayacak.”

Pal Media, Ocak 2008’de yeni TV kanalını bünyesine katmayı planlıyor.

Öte yandan Pal Media, Türkiye’de yayıncılığın nitelikli bir şekilde uygulanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Grubun tüm etkinlikleri, Türkiye yayıncılık ortamının ihtiyaçları ve imkânları göz önünde tutularak planlanıyor. 25 Aralık 2007 tarihinde Türkçe-İngilizce-Rusça dillerinde dünyadan ve Türkiye’den haberlerle haber portalı “www.palhaber.com”u yayına geçiren Pal Media, interaktif alanda birçok ilke imza atmayı planlıyor.

Kaynak: Haber 3

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.