Özsüt’e yeni satış ve pazarlama müdürü

Türkiye’nin dört bir yanındaki 119 şubesiyle faaliyet gösteren Özsüt’ün Satış ve Pazarlama Müdürlüğüne Okan Koç getirildi.

12.12.2007 - 13:54 | MediaCat

Türkiye’nin dört bir yanındaki 119 şubesiyle faaliyet gösteren Özsüt’ün
Satış ve Pazarlama Müdürlüğüne Okan Koç getirildi.

Ülkemizin en sevilen tatlılarını üreten Özsüt’te Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini Okan Koç üstlendi. Okan Koç, Türkiye genelinde 119 şubeyle faaliyet gösteren Özsüt’ün tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyon ve planlamasından sorumlu olacak. Özsüt’ün sektördeki yerini güçlendirmek amacıyla hareket edeceklerini belirten Okan Koç, yeni görevindeki hedeflerine ilişkin olarak şu bilgileri verdi: “Sektörümüzün öncü markası olarak, satış ve pazarlama alanında gerçekleştireceğimiz çalışmaların sektöre yeni açılımlar sunacağına inanıyorum. Pek çok ilimizde hızla yeni şubeler açıyoruz. Ekibimizle birlikte hayata geçireceğimiz çalışmalarla, kalitemizden ödün vermeden, sahip olduğumuz pazar payını daha da geliştireceğiz.”

1978 Ankara doğumlu olan Okan Koç, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sağlık İdaresi Bölümü’nü bitirdi. Bu bölümden ikincilikle mezun olan Koç, 1998 yılı İhsan Doğramacı Öğrenci Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Profesyonel iş hayatına 1998 yılında Coca-Cola’da atılan Koç, yerinde tüketim kanalında satış temsilcisi olarak 2001 yılına kadar görev yaptı. 2002 yılında L’oreal A.Ş. bünyesinde Vichy’nin Ege Satış Temsilciliğine getirilen Okan Koç, 2003 yılında aynı şirkette Ege/Akdeniz Distribütör Yöneticisi oldu. 2004 yılında L’oreal A.Ş. Vichy&Inneov markalarının Marmara Bölge Müdürlüğü’ne atandı ve 2006-2007 yıllarında L’oreal A.Ş. Vichy&Inneov markalarının Türkiye Satış Müdürü olarak görev yaptı. Satış ve pazarlama konularına yönelik pek çok seminere katılan ve iyi derece İngilizce bilen Okan Koç, 2007 yılı itibariyle Özsüt’ün Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmeye başlamış bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.