Oyun endüstrisi yeni müşteriler peşinde

İnternet dilinde newbie adı verilen ve oyun dünyasına yeni olanlar ya da nerden başlayacağını bilmeyenler oyun endüstrisi tarafından

11.09.2007 - 14:13 | MediaCat

İnternet dilinde newbie adı verilen ve oyun dünyasına yeni olanlar ya da nerden başlayacağını bilmeyenler oyun endüstrisi tarafından yeni müşteriler olarak görülüyor.

Wal-Mart’tan sonraki ikinci en büyük oyun dağıtıcısı GameStop’un yöneticilerinden Daniel A. DeMatteo’ya göre, yeni müşteriler konsol üreticilerini, oyun yapımcılarını ve perakendecileri etkilemeye devam edecek. GameStop yöneticilerine göre dünya çapında 5.000 satış noktasında yeni müşterilerin etkisi artmaya başladı.

Ürünlerin çok daha geniş bir müşteri yelpazesine ulaşmaya başlamasıyla üreticiler de müşterilere yaklaşımlarında yeniliklere gidiyor. Ne istediğini bilen müşterilerin yanısıra video oyun dünyasına yeni adım atan müşteriler için de geniş seçenekler sunma yoluna gidiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.