Oregon Scientific, Neotech işbirliği ile Türkiye’de

1989 yılında ABD'nin Portland şehrinde kurulan Oregon Scientific, tüketicilerin ev ve iş ortamlarını daha kaliteli kılacak Akıllı Yaşam konseptli ürünler geliştiriyor.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

1989 yılında ABD’nin Portland şehrinde kurulan Oregon Scientific, tüketicilerin ev ve iş ortamlarını daha kaliteli kılacak Akıllı Yaşam konseptli ürünler geliştiriyor. Ürünlerini dünyada 16 ülkede kendi ofisleri ve toplam 35 ülkede dağıtım ortakları kanalıyla tüketicilere ulaştıran Oregon Scientific, ürünlerini Türkiye pazarına Neotech işbirliği ile sunuyor.

Son kullanıcılara yönelik olarak üretilen yeni teknolojileri en uygun koşullarla tüketici ile buluşturmayı hedefleyen Neotech, Türkiye’de dağıtımını üstlendiği markalara bir yenisini daha ekledi. Neotech ve Oregon Scientific işbirliği sayesinde Oregon Scientific imzalı akıllı yaşam konseptli ürünler, Türkiye pazarında Neotech güvencesiyle yer alacak.

Neotech’in Türkiye genelinde dağıtımını yapacağı Oregon Scientific ürünleri arasında elektronik saatler, hava tahmin cihazları, hava temizleyiciler, sağlıklı yaşam ürünleri, hobi ve eğlence ürünleri yer alıyor. Neotech ile Türkiye, Oregon Scientific ürünlerinin satıldığı dünyadaki 35 ülkeden biri oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.