MediaCat

Orada olmasanız da oradaymış kadar yakın

PRISM+’tan ses ve görüntü sistemlerinin kalitesini mizahın gücüyle aktaran kampanya.

Sağlam teknolojili bir görüntü ve ses sistemi, sizi ekrana bakmakla kalmayıp ekrandaki evrendeymişsiniz gibi hissettirebilir. PRISM+’ın QLED Google TV’leri için MullenLowe Singapur tarafından hazırlanan reklam kampanyasında anlatılan da tam olarak bu.

Yönetmenliğini Factory01’dan absürt çalışmalarıyla tanınan Wuthisak “Un” Anarnkaporn’un üstlendiği üç reklam filminin ilkinde bir PRISM+ QLED Google TV sahibinin, izlediği yemek programında tarifteki hindiye dönüşecek kadar kendini kaptırması ekrana taşınıyor.

Kampanyanın yüksek sesli filminde yaşlı kadın, ses sistemi sayesinde solistin mikrofonu yerine geçecek kadar konsere dahil oluyor. Üçüncü filmde ise dizi izleyen çiftin kendilerini polis sorgusunda bulması ekrana taşınıyor.

Yönetmen Wuthisak “Un” Anarnkaporn’un Tayland’ın en çok aranan kreatifi olduğunu ve pandemi kaynaklı aksaklıkların ardından kendisiyle çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren MullenLowe Singapur Yönetici Kreatif Direktörü Daniel Kee, “Mizah hassas bir konudur ve çoğunlukla yanlış ellerde, beceriksizce kullanılır. PRISM+’a, pazarlama repertuarını influencer odaklı çabalarının ötesine taşıma riskini aldığı için özellikle minnettarız” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.