OPET’in GİTT Kampanyası’na Diamond Awards ödülü

OPET, The Global Marketer tarafından New York’ta düzenlenen uluslararası pazarlama yarışması

12.02.2008 - 11:17 | MediaCat

OPET, The Global Marketer tarafından New York’ta düzenlenen uluslararası pazarlama yarışması Diamond Awards’ta “Müşteri Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

The Global Marketer tarafından her yıl, kategorilerindeki en iyi pazarlama uygulamalarına verilen Diamond Awards ödülünü, otomotiv sektöründe “müşteri bağlılığı yaratan pazarlama uygulamaları” ile bu yıl OPET kazandı. OPET, GİTT Kampanyası ile “Müşteri Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları” “Otomotiv Sektörü” kategorisinde “Dünyada En İyi” seçilerek, Diamond Awards’a layık görüldü.

Yarışmada, pazarlama hedeflerine ulaşmadaki başarı, kampanya fikrindeki yaratıcılık ve iletişim etkinliği kriterlerindeki başarı dikkate alınıyor. Tüm dünyadan başarılı pazarlama uygulamalarını, trendleri takip eden ve her yıl en iyileri Diamond Awards ile ödüllendiren Global Marketer’da Türkiye’den ödül alan tek marka OPET oldu. Dünya çapında 20 ülkeden 300’ün üzerinde pazarlama kampanyasının çeşitli kategorilerde birincilik için mücadele ettiği Diamond Awards’ta, kendi ülkelerinde çeşitli yerel ödüllere layık görülmüş kampanyalar 25 kişilik uluslararası jüri ekibi tarafından değerlendirildi.

2007 yılında reklam ve pazarlama alanlarında Kristal Elma, Effie ve Koç Holding bünyesinde CRM Öncüsü Ödüllerini alan OPET, Diamond Awards ile başarısını uluslararası alana taşımış oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.