Opel Türkiye’ye yeni genel müdür

Opel Türkiye'de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

09.10.2018 - 09:43 | Sencer Uçar

Opel Türkiye'ye yeni genel müdür

Opel Türkiye’de 12 yıldır genel müdürlük görevini üstlenmekte olan Özcan Keklik’in ayrılmasının ardından, Opel Türkiye Genel Müdürü Çağrı Öztaş oldu.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Çağrı Öztaş, Bilgi Üniversitesi’nde MBA ve Boğaziçi Üniversitesi’nde MIS programlarına katıldı. Çalışma hayatına henüz öğrenci olduğu 1993 yılında THY’de kabin görevlisi olarak adım atan Öztaş, 1997 – 1998 yıllarında Kibar Holding’e geçti ve sırasıyla Kibar Dış Ticaret Pazarlama Uzmanı ve Hyundai Assan Bayi Geliştirme Uzmanı olarak görev aldı. Doğuş Otomotiv kariyerine 2000 yılında Volkswagen Bölge Satış Şefi olarak başlayan Öztaş, Volkswagen Türkiye Planlama ve Lojistik Şefliği ve Volkswagen Türkiye Satış Müdürlüğü de dahil olmak üzere birçok farklı görevde hizmet vermesinin ardından 2011 yılında Volkswagen Türkiye Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Aynı zamanda CMO Society üyesi olan Öztaş, son olarak  Doğuş Oto Maslak Genel Müdürü olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.