Online Kids Marketing’in bu yılki konusu ‘çocuk etkisi’

Tipeez.com’un düzenlediği Online Kids Marketing Konferansı’nın ikincisi 24 Şubat’ta Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleşecek.

23.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Tipeez.com’un düzenlediği Online Kids Marketing Konferansı’nın ikincisi 24 Şubat’ta Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Online Kids Marketing’in bu yılki konusu Kidsfluence – Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri olacak. Anne babaların tercih ettikleri markalar konusunda çocukların etkisinin öneminin inceleneceği konferans, yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getirecek.

Konferansta Lego Systems Dijital Strateji Müdürü Brent Hill ‘Z Kuşağı ve Ebeveynleri Arasındaki Dijital Uçurumu Aşmak’, Rusya’nın en büyük GSM operatörlerinden biri olan MegaFon’un Dijital Proje Müdürü Maria Charunova, dijital neslin mobil kullanım alışkanlıkları ve ebeveynlerinin dijital tercihlerini nasıl etkiledikleri konusunda global deneyimlerini paylaşacak. Ipsos KMG Medya Araştırmaları Genel Müdürü Yaprak Aykan ‘Türkiye’de Çocukların Medya Tüketimleri ve Yaşam Tarzları’ araştırmasının sonuçlarını değerlendirecek, Act 2 Connect Stratejik Planlama Koordinatörü Viktor Kuzu, Tipeez.com’da gerçekleştirilen Hüptrik Kampanyası’nın başarı hikâyesini aktaracak. Wanda Digital Genel Müdürü İsmail Özdemir ‘Ailelerin Satın Alma Kararlarını Yönlendiren Çocuklarla Nasıl Konuşulmalı?’ konusunu ele alacak.

Panel kısmında “Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri”nin tartışılacağı konferansının sonunda ise Tipeez.com Genel Müdür Haymi Behar, dijital neslin nabzını tutan “Tipeezciler seçiyor: Yılın Yıldızları” anket sonuçlarını açıklayacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.