One Show festivali başladı

One Show Festivali 33. kez, 7 Mayıs'ta New York Jazz Lincoln Center'da dünyanın top yaratıcıları...

07.05.2008 - 12:17 | MediaCat

The One Club tarafindan düzenlenen ‘One Show Interactive’, One Show Design’dan oluşan dünyanın en prestijli reklam ödülleri olan One Show Festivali 33. kez, 7 Mayıs’ta New York Jazz Lincoln Center’da dünyanın top yaratıcıları, ajans CEO’ları, uluslararasi markaların başkanlarını bir araya getirecek.

Kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan, reklamcılıktaki yaratıcı mükemmelliği ödüllendiren One Club yılın en iyi print, tv, radyo ve innovatif medya kategorilerindeki en iyi işleri altın, gümüş ve bronz kalemleriyle ödüllendirecek.

‘One Show kalemini kazanmak kariyer belirleyici bir onurdur’ diyen One Club Yönetici Başkanı Mary Warlick One Show kaleminin önemini ‘Başka reklam ödülleri olsa da, One Show Kalemi reklam sektörü profesyonelleri arasında en saygın olanıdır.” sözüyle dile getirdi.

One Show Festival Haftasına katılacak olan profesyoneller için başka bir önemli bir program da “One Show Speaker Series”dir. Bu sene katılan konuşmacılar arasında Jerry Della Femina, Kevin Proudfoot, Kerri Martinm ve Brian Collins bulunacaktır. 7 Mayıs’ta eski Volkswagen ve MINI Pazarlama Müdürü Kerri Martin “Ayna, Duvardaki Ayna, Ben bütün müşterilerin için en adaletlisinin adaletlisi miyim?” üstüne konuşurken Ogilvy & Mather’da tasarımcı ve eski B.I.G (Brand Integration Group) başkanı “Dogu batıyla, batı doguyla buluşur” konusunu işleyecek.

9 Mayıs Nokia Tiyatrosu’nda One Show Festival Haftası, endüstrinin en innovatif olaylarından biri olan uluslarasi dijital medya ve web tasarımlarını ödüllendiren One Show Interactive ile kapanacak.

33. kez düzenlenen One Show’a 60 ülkeden fazla katılımcı tarafindan 23,825 iş gönderildi. Reklamcılıktaki mükemmeliyetçilik için uluslarası panelde sektörün önde gelenleri tarafindan ödüllendirilen One Show Kalemleri reklam sektöründe kazanabilecek en büyük ödül olarak kabul ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.