MediaCat

Omnicom’dan Türkiye’ye sağlık ajansı yatırımı

Uluslararası reklam grubu Omnicom Grup, Türk medikal reklam ajansı Intro Productions ile işbirliği kurdu.

Omnicom’dan Türkiye’ye sağlık ajansı yatırımı

Uluslararası reklam grubu Omnicom Grup, Türk medikal reklam ajansı Intro Productions ile işbirliği kurdu.

Omnicom DAS Grubu, 1 Mart 2007 tarihi itibariyle ilaç ve biyoteknoloji sektöründeki Türkiye pazarındaki müşterilere hizmet veren medikal reklam ajansı ve dijital pazarlama iletişimi firması INTRO Productions ile stratejik işbirliği yaptığını duyurdu.

Intro Productions, bu anlaşma ile Diversified Agency Services (DAS) Healthcare’in bölgedeki stratejik ve kreatif pazarlama iletişimi desteğinin ana kaynağı olacak, Türkiye pazarındaki müşterilerinin tüm pazarlama iletişimi ihtiyaçlarını karşılayacak ve bu müşterilerin global pazarlama iletişimi stratejilerinin oluşturulmasına destek verecek.

DAS Healthcare Başkanı Rob Dhoble, Intro Production’ın stratejisinden ve kreatif gücünden etkilendiklerini ve pazarlama iletişimi hizmetini ortak müşterileriyle paylaşmak istediklerini belirtti. Dhoble, yapılan anlaşma doğrultusunda müşterilerine, medikal reklam ve interaktif iletişim yönetimi alanlarındaki iletişim çözümleri için Intro Production’ı önereceklerini söyledi.

Intro Production’ın sahibi ve CEO’su Bora Yıldız, DAS’ın global ağındaki faaliyetleriyle başarılı bir organizasyon olduğunu ve Intro olarak kreatif ve stratejik kaynaklarını DAS’ın global ajans ağına sunmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

70 ülkede, 150’yi aşkın şirketten oluşan Omnicom Grubu üyesi DAS, pazarlama iletişimi, direk ve promosyonel pazarlama, halka ilişkiler, satış promosyonu, medikal iletişim, tasarım, marka ve kimlik yönetimi danışmanlığı ve etkinlik pazarlaması alanlarında hizmet veriyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.