OMD Türkiye’nin yeni CEO’su

OMD Türkiye’nin yeni CEO’su belirlendi...

22.04.2008 - 15:25 | MediaCat

OMD Türkiye’nin yeni CEO’su Glyn Hughes oldu. OMD Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada, bu atamanın OMD’nin Türkiye medya ortamındaki lider ve öncü rolünün devamında önemli bir adım olduğuna inandıklarını ve bu yeni katılım sayesinde OMD Türkiye çatısı altında bir araya gelen yerel ve uluslararası bilgi, birikim ve tecrübenin OMD’nin geleceği ve başarısının devamında en önemli unsurlardan biri olacağını düşündüklerini belirtti.

Glyn Hughes ise konu hakkında “Uluslararası şirketlerde merkezi görevlerde çalıştığım yıllar boyunca liderlik yeteneğim en iyi olduğum alan haline geldi. OMD bana bu yönümü öne çıkaracağım, konumuna ve misyonuna katkıda bulunabileceğim bir görev verdiği için de ayrıca mutluyum” dedi.

Glyn Hughes bugüne kadar ulusararası medya iletişimi alanında önemli görevlerde bulundu. BBJ Carat Londra’da Medya Planlama Direktörü, Initiative Moskova’da Genel Müdür, Initiative Grup Varşova’da CEO, ve CEE Bölgesi Direktörü olarak görev yapan Hughes son olarak Initiative Londra’da Avrupa Ticari Direktörü ve Avrupa Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürüttü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.