Olympus’un kararı…

Kamera sektörünün öncülerinden Olympus Amerika, yaratıcı medya için ayırdığı 15 milyon doları tekrar gözden geçirmeye karar verdi. Şu anda Martin Agency, Interpublic Group of Cos. ile çalışan Olympus’un sözleşmesini yenilemeyeceği belirtiliyor. ...

27.10.2006 - 00:00 | MediaCat

Kamera sektörünün öncülerinden Olympus Amerika, yaratıcı medya için ayırdığı 15 milyon doları tekrar gözden geçirmeye karar verdi. Şu anda Martin Agency, Interpublic Group of Cos. ile çalışan Olympus’un sözleşmesini yenilemeyeceği belirtiliyor.
Martin Agency yetkilileri ise konu hakkında şunları söyledi: “Ajansın Mayıs 2002 tarihinden beri Olympus ile bir sözleşmesi bulunmakta. Ancak, ihtiyaçlarımızın uyuşmaması sebebi ile bu sözleşmeyi yenilemek istemiyoruz.” Martin Agency yetkilileri bu açıklamayı yaparken, Olympus’tan henüz bir cevap gelmedi.
TNS Media Intelligence’a göre, kamera üreticisi 2005 yılında TV, gazete, internet ve dergi reklamları için yaklaşık 13 milyon dolar harcadı. Olympus Moda Haftası gibi etkinliklere sponsor olması ile tanınan Olympus, halen büyük rakipleri Canon, Kodak ve Sony ile arasını açabilmiş değil. …

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.