Ölümün ABC’si

Dear Brother'ın yönetmenleri bu kez Volvo için kamera arkasında.

28.10.2016 - 11:23 | Arzu Nilay Kocasu

Ölümün ABC'si

Geçen yıl bir içki markası için hazırladıkları ve izleyici sayısı milyonlara ulaşan Dear Brother ile kardeşlik, özgürlük ve iki dünyanın sınırlarını aşan sevgiye dair çarpıcı bir anlatı sunan Daniel Titz ve Diran Lebherz, bu kez hünerlerini Volvo için gösteriyor.

Almanya’daki Baden – Württemberg Film Akademisi’nde öğrenci olan ikilinin hazırladığı film, geçen yıl olduğu gibi, markadan sipariş edilmemiş gayriresmi bir reklam. Ancak yine de çekimlerden önce Volvo’yla iletişime geçtiklerini söylüyor Lebherz:

“Yeni markalarından bazıları hakkında birkaç soru sormak için Volvo’yla iletişime geçtik. Senaryomuzun işleri biraz yokuşa sürebileceğini biliyorduk ancak filmde o sıralar lansmanı yapılmamış bir arabayı göstermek istiyorduk. Ve, açıkçası, Volvo bize onay verdiğinde biraz şaşırdık.”

Dear Brother gibi ABCs of Death’te de -adından anlaşılacağı üzere- ölüm konusuna eğilen ikili, çıkış yaptıkları filmden farklı olarak, bu kez meseleyi kara mizahla ele alıyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.