Sonsuza kadar reklamlar

Old Spice'tan bitmeyen bir reklam filmi.

08.02.2019 - 11:01 | Arzu Nilay Kocasu

Sonsuza kadar reklamlar

Procter & Gamble’ın deodorant markası Old Spice, Durascent adını verdiği ve kullananların “sonsuza kadar iyi kokmalarını” sağladığını iddia ettiği yeni ürününün tanıtımı için “sonsuza kadar devam eden” bir reklam filmi yayınladı.

Woohoo Channel’da 14 saat boyunca yayında kalarak televizyon tarihinin en uzun reklamı olan ve bu unvanla Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran reklam filmi O Filme Infinito (Endless Commercial) sonsuz reklam döngüsüyle, merak edenleri, Ocomercialinfinito.com.br adresinde bekliyor.

“Reklam içeriklerinin -eskiye kıyasla hayli kısa mesajlarla- gitgide kısaldığı bir dönemde, Old Spice bu trendin tam tersi bir hamle attı ve kelimenin tam anlamıyla sonsuza kadar süren bir reklam filmi yayınladı. Kuralları yıkmaya daima istekli olan markalarla çalışmak bir zevk” diyor Wieden + Kennedy São Paulo ECD’si Renato Simões kampanya hakkında yaptığı açıklamada.

Sonsuza uzanan filme ek olarak televizyon ve dijital mecralar için farklı uzunlukta filmlerin hazırlandığı kampanya Latin Amerika ve Meksika’da da hedef kitlesiyle buluşacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Old Spice
  • Reklam Ajansı: Wieden + Kennedy São Paulo, Brezilya
Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.