Öğrenciler Cezaevinde !

Digital Film Academy'nin ortak yapımcılığında Bayrampaşa Cezaevinde yazar, oyuncu ve müzisyen olmuş tutukluların öykülerini konu alan belgeselin çekimleri 2 Temmuz 2007de başladı.

04.07.2007 - 17:44 | MediaCat

Digital Film Academy’nin ortak yapımcılığında Bayrampaşa Cezaevinde yazar, oyuncu ve müzisyen olmuş tutukluların öykülerini konu alan belgeselin çekimleri 2 Temmuz 2007de başladı.

DIGITURK sponsorluğunda Bayrampaşa Cezaevinde SEN-DER’in Hayal Kurmak Serbest Projesi kapsamında çekilen “Bayrampaşa/Ben Fazla Kalmayacağım” adlı komedi filmiyle eş zamanlı yürütülen belgeselin çekimleri DFA öğrencileri Güney Sokullu, Sinan Muter , Sinem Dinçer ve Aysun Hanquet tarafından yapılıyor.

Digital Film Academy’nin ortak yapımcı olarak ekipman ve post-prodüksiyon desteği de verdiği belgeselin koordinatörü Sen-Der Genel Sekreteri Haluk Ünal.

Cezaevinde çekilen ve tutukluların yazar , oyuncu ve müzisyen olarak görev aldığı ilk film olan komedi filminin yapımcılığını Birol Güven, Yönetmenliğini ise Hamdi Alkan üstlendi.

Digital Film Academy

join the evolution !

www.digitalfilmacademy.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.