‘Ogilvy Pride’ kapılarını açıyor

Ogilvy & Mather, LGBT bireylerine istihdam sağlıyor.

01.03.2016 - 11:54 | MediaCat

"Ogilvy Pride" kapılarını açıyor

Ogilvy & Mather; Hong Kong’da lezbiyen, gey, biseksüel ve trans bireyleri istihdam edeceği bir network oluşturdu. Network’ün amacı iş ortamındaki çeşitliliği teşvik etmek ve bölgedeki markalara şimdiye dek “karanlıkta kalan” LGBT hedef kitleleri anlamalarını sağlayacak içgçörüler sunmak olarak belirlendi. Ogilvy & Mather Hong Kong CEO’su Adam O’Conor’un sözleriyle bu girişim; “geçtiğimiz haftalarda Eşit Fırsatlar Komisyonu’nun gerçekleştirdiği ve LGBT bireylerine yönelik ayrımcılıkların önlenmesi adına yasal düzenlemelerin yapılması gerektiğini gösteren, toplumdaki duyarlılıkları vurgulayan araştırmayı takip eden bir adım”.

Ogilvy Pride’ın lansmanı, reklam network’ünün The Economist’in yaklaşan Gurur ve Önyargı konferansına sponsorluğuyla aynı anda gerçekleşecek. 24 saat sürecek konferans 3 Mart günü Hong Kong, Londra ve New York’da gerçekleşirken, LGBT çeşitliliğine ve katılımına dair küresel bir tartışmanın ateşini fitillemeyi umut ediyor. Tartışmaların ana vurgusunu ise, LGBT topluluklarını iş dünyasından dışlamanın ekonomide neden olduğu fırsat kayıpları oluşturacak.

Gurur ve Önyargı’nın katılımcıları ise çoğunlukla, iş dünyasının önde gelen karar alıcıları, politikacılar ve sektörel liderlerden oluşacak. Sir Martin Sorrell de bu isimler arasında.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.