MediaCat

Ogilvy & Mather Türkiye’de üst düzey atama

Ogilvy & Mather Türkiye’nin yeni ülke başkanı belli oldu.

Ogilvy & Mather Türkiye’de üst düzey atama

Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Başkanlığı görevini 17 yıldır sürdürmekte olan Aytül Özkan’ın aktif iş yaşamını sona erdirme kararının ardından, Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Başkanlığı görevini üstlenecek isim belli oldu. Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Başkanlığı’na atanan isim,  8 yıldır Ogilvy PR Genel Müdürü olarak görev yapan Emine Çubukçu oldu.

Görevinden ayrılan Aytül Özkan’a Ogilvy & Mather’a sağladığı katkılardan ötürü teşekkür eden Ogilvy & Mather Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Üst Yöneticisi Paul O’Donnell, Emine Çubukçu’nun Ogilvy PR’da imza attığı başarılara dikkat çekerek, Ogilvy & Mather’ın Türkiye pazarındaki faaliyetlerinin Çubukçu’nun liderliğinde büyümeye devam edeceğine olan inancını vurguladı.

Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Başkanlığı görevini devralan Emine Çubukçu ise Ogilvy’nin en az standartları kadar yüksek bir uluslararası iletişim danışmanlığı ağı olduğunu belirterek,  Ogilvy markasına ve vaat ettiği hizmet kalitesine inanan, güvenen iş ortaklarının beklentilerini aşmak ve bütün paydaşları için ellerinden gelenin en iyisini yapmak üzere, geçmişte olduğu gibi bugün de tutkuyla çalışmayı sürdüreceklerini söyledi.

Görevi devreden Aytül Özkan, görevi sağlam bir ekibe teslim ettiğini belirterek, başta yeni Ülke Başkanı Emine Çubukçu olmak üzere reklam ajansının Genel Müdürü Elif Adalı Erten ve Kreatif Başkan Selim Ünlüsoy olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına duyduğu inancı yineledi.

Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Emine Çubukçu, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden de yüksek lisans derecesine sahip.  Uluslararası İletişim Danışmanlığı Şirketleri Birliği ICCO’da 2015 yılından bu yana Yönetim Kurulu Üyesi olan Emine Çubukçu’nun, reklam, halkla ilişkiler ve kamu ilişkilerinde, kamuoyu eğilimlerini yansıtan verilere dayalı stratejilerin geliştirilmesi, marka iletişimi ile konu ve kriz yönetimi alanlarında yurtiçi ve dışında 25 yıldan fazla deneyimi bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.