Ogilvy İstanbul’da üst düzey atama

Ogilvy İstanbul Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

20.01.2021 - 10:49 | MediaCat

Ogilvy İstanbul'da üst düzey atama

Müşterilerine reklam, halkla ilişkiler, müşteri etkileşimi ve ticaret alanlarında entegre hizmetler sunan Ogilvy İstanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Ogilvy İstanbul Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü Başkanlığına Levent Karabeyoğlu atandı.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, yeni atamayı, “Ogilvy olarak, markalarımızı değerli kılma misyonuyla hizmet sunarken en önemli güçlerimizden biri yetkinliğiyle, enerjisiyle, konusuna hâkimiyetiyle fark yaratan ekibimizdir. Kurucumuz David Ogilvy, çalışma arkadaşlarımızı seçerken benimsediğimiz yaklaşımı, şu sözleriyle çok net bir şekilde özetliyor: ‘Kendinizden büyük insanları işe alırsanız devlerin şirketi olursunuz’. Bu yaklaşımla ekibimize katılan ve pek çok sektörde medya, satış ve pazarlama, doğrudan pazarlama alanlarında 25 yıllık geniş bir deneyime sahip Levent Karabeyoğlu’nun birikimleri, vizyonu, dinamizmi ve liderliğiyle Ogilvy İstanbul’a ve tüm markalarımıza önemli katkılar sunacağına inancım tam” sözleriyle değerlendirdi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine Turk Nokta Net’te webmaster olarak başlayan Levent Karabeyoğlu, sonrasında sırasıyla Sabancı Telekom Web Prodüksiyon Müdürü, BeOnE Internet Solutions Kurucu Ortağı, Zap Medya Yönetici Ortağı, TTNET Web Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. Akbank bünyesinde dört yıl boyunca dijital pazarlama ve satıştan sorumlu olarak çalışan Karabeyoğlu, ardından Mynet’te gelirlerden sorumlu genel müdür yardımcılığı yaptı. Karabeyoğlu son iki senedir GroupM Türkiye’de dijital operasyonlardan sorumlu CDO olarak görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.