Ogilvy İstanbul’a yeni kreatif strateji direktörü

Ajans, entegre hizmetlerini yeni bir isimle güçlendirdi.

26.02.2018 - 11:26 | MediaCat

Ogilvy İstanbul’a yeni kreatif strateji direktörü

İletişim sektöründe entegre hizmetler sunan Ogilvy İstanbul, bünyesine dijital reklam ve strateji alanında uzman bir isim olan Eren Alphan’ı kattı. Eren Alphan, Ogilvy İstanbul’da kreatif strateji direktörü olarak görev alacak.

Yeni atamayla ilgili konuşan Ogilvy & Mather (O&M) Türkiye Ülke Başkanı Emine Çubukçu, “İş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla sunduğumuz bütünsel hizmetleri, disiplinler arası çalışma uzmanlığına sahip ekiplerimizle güçlendiriyoruz. Eren Alphan’ın da yetkinliği ve uzmanlığı ile ailemizde başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum” dedi.

Kanada’da Trent Üniversitesi Kültürel Çalışmalar Bölümü’nü tamamlamasının ardından, kariyerine ilk adımını TBWA/Tequila’da atan Alphan; Medina Turgul DDB/DDB&co, Triball DDB, MagiClick Digital Solutions ajanslarında dijital proje yöneticisi, stratejist ve dijital reklam yöneticisi olarak görev aldı. Kurduğu Ekran İşleri şirketi ile “N’oluyo” ve “Komodor” isimli platformları hayata geçiren Alphan, dijital strateji yöneticisi olarak Rafineri’ye transfer olmuş ve birçok markanın ödüllü kampanyalarında görev almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.