Öget Kantarcı’nın görev alanı genişledi

Kantarcı 2018 ile birlikte yeni sorumluluklar üstlenecek.

12.01.2018 - 17:57 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Bir eBay şirketi olan GittiGidiyor’a 2014 yılında satış direktörü olarak adım atan ve 2015’te genel müdürlük koltuğuna oturan Öget Kantarcı’nın sorumluluk alanı genişletildi. Kantarcı, eBay’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinin Türkiye’den yönetilmesine karar verilmesiyle birlikte Ocak 2018 itibarıyla eBay Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü unvanını da aldı.

Lise eğitimini Koç Lisesi’nde tamamlayan Öget Kantarcı, 1999 yılında Koç Üniversitesi Uluslararası Politika Bölümü’nü bitirdi. Çalışma hayatına Peugeot kurumsal satış departmanında başlayan Kantarcı, kariyerine Turkcell Kurumsal Satış Müdürü ve sonrasında yine aynı bölümde satış direktörü olarak devam etti. Kantarcı, e-ticaret sektörüne Estore ile girdi ve 2009 yılında Alman perakende ve e-ticaret devi Otto Group’un Türkiye genel müdür yardımcısı oldu.

Ekim 2016’dan bu yana TOBB E-Ticaret Sektör Meclisi Başkanlığı’nı da yürüten Kantarcı, aynı zamanda TÜSİAD ve Galatasaray Spor Kulübü üyesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.