MediaCat

Off Topic: Emrah Karpuzcu

Kreatiflerin home office deneyimlerine kulak verdiğimiz söyleşi serisinin ilk konuğu Muhabbet Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Emrah Karpuzcu.

Off Topic: Emrah Karpuzcu

Coronavirus pandemisi kapsamında alınan önlemler sebebiyle birçok şirketin çalışmalarını evlerinden sürdürdüğü bir dönemden geçiyoruz. Bu hafta itibarıyla, Türkiye’nin başarılı kreatif direktörlerini bir araya getiren Creative Society topluluğumuzun üyeleriyle süreci nasıl yönettikleri, günlük rutinleri ve döneme dair gözlemleri üzerine sohbet edeceğimiz bir söyleşi serisine başlıyoruz. İlk bölümde konuk ettiğimiz isimse Muhabbet’in Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Emrah Karpuzcu.

Karpuzcu, evden çalışma sisteminin 10 sene önce çalıştığı şirkette denendiğini ve geri teptiğini belirtirken, zaman içerisinde edinilen öğrenimlerle home office çalışma tarzının günümüzde daha verimli bir hâliyle karşımızda olduğunu ifade ediyor. Karpuzcu’ya göre, kreatif sektörler özelinde bir enerji kaybı olsa da, her şeyin mecburiyetle kendi doğrusunu ve idealini bulduğu gibi, bu dönemin de kendi normalini bulması için ihtiyaç duyulan tek şey zaman…

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.