Odatv.com yayına başladı

Türkiye'nin ilk internet televizyonu www.odatv.com yayına başladı.

04.12.2007 - 13:34 | MediaCat

Türkiye’nin ilk internet televizyonu www.odatv.com yayına başladı.

Odatv’de deneyimli televizyon yayıncıları Türkiye’nin ve dünyanın gündemini farklı içerikler ile internet ortamında yayına sunuyor. Özel haberler, araştırma dosyaları, magazin, spor ve diplomasi dünyasında hiçbir yerde göremeyeceğiniz gelişmeler ile anlık yayınlanan ve güncellenen içeriği ile internet dünyasında yeni bir ses getiriyor.

Sesli ve görüntülü yayınlanan haberleri, stüdyo söyleşileri, telefon bağlantıları internet yayıncılığında yenilikleri de beraberinde getiriyor.

Odatv.com yalnızca içeriği ile değil reklam dünyasında yenilikleri ile de reklam mecrasında bir dönüm noktası. Sponsorluk, ürün yerleştirme, reklam konusunda yeni uygulamaları ile RTÜK baskısından bunalan reklam dünyasında yeni bir yayıncılık mecrası yaratıyor.

Türkiye’de bestseller yazarların başında gelen Soner Yalçın ve Televizyon dünyasının yakından tanıdığı Cüneyt Özdemir’in günlük yorumları ve gündeme damgasını vuran farklı simaların değerlendirmeleri ile odatv. com Bildiğiniz gibi değil!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.