Obama SXSW’e geliyor

SXSW tarihinin en çarpıcı konuşmacısıyla karşınızda!

04.03.2016 - 10:18 | Tuğba Özögretmen

Obama SXSW'e geliyor

ABD Başkanı Barack Obama, göreve geldiği günden bu yana, Beyaz Saray’ın daha önce tanık olmadığı türden dijital medya kullanımlarına imza attı. Twitter ve Facebook hesapları, Reddit AMA’ya dahiliyeti, online komedi sitesi Funny or Die’da boy göstermesi en heyecan verici örneklerdi. Ta ki bugüne kadar… Zira festival yönetiminden yapılan açıklamaya göre Obama, South by Southwest Interactive’e konuşmacı olarak katılan ilk ABD başkanı olacak. 11 Mart’taki oturumda yer alacak olan Obama, The Texas Tribune Genel Yayın Yönetmeni ve CEO’su Evan Smith ile aynı oturumu paylaşacak. SXSW’den verilen detaylar Obama’nın, bağlantılılığın hükmettiği 21’inci yüzyılda değişen yurttaşlık, siyasi katılım ve teknoloji gibi başlıklar hakkında konuşacağı yönünde.

Festival’in bombası Barack Obama’yla sınırlı değil. First Lady Michelle Obama da festivalin müzik bölümünde, yani 16 Mart günü “Let Girls Learn” girişiminden bahsetmek üzere sahnede olacak.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.