MediaCat

NYF’de Türkiye’den 10 çalışma finalde

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nde yeni kategorilerdeki finalistler açıklanmaya devam ediyor.

NYF’de Türkiye’den 10 çalışma finalde

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nde yeni kategorilerdeki finalistler açıklanmaya devam ediyor.

Dün print ve radyo kategorisinde Türkiye’den finale kalan yedi çalışmayı paylaşmıştık. (İlgili habere http://www.mediacatonline.com/Home/HaberDetay?haberid=51329 adresinden ulaşabilirsiniz.)

Açıkhava ve TV-Sinema kategorilerinin de açıklanmasıyla Türkiye’den reklamcılık ödüllerinde finale kalan çalışma sayısı ona yükseldi.

TWBA İstanbul, TV-Sinema kategorisinde Esemmat için hazırladığı "doğanın dengesi" çalışmasıyla, Açıkhava kategorisinde ise Inlingua için hazırladığı çalışma ile finale kaldı.

Açıkhava kategorisinde Türkiye’den finale kalan diğer çalışma ise Grey İstanbul’un Google, "Did You Mean?" kampanyası oldu.

Türkiye temsilcisi: MediaCat

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan New York Reklam Festivali’nin düzenleyicisi olan International Awards Group (IAG) ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla MediaCat, bundan sonra IAG’nin Türkiye temsilciliğini üstlendi.

IAG, bu yıl 54.’sü düzenlenecek olan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nin yanısıra üç pazarlama iletişimi yarışması daha düzenliyor. Bunlar reklam ve pazarlamada etkililiği ödüllendirmeye yönelik AME Awards, finansal hizmetlere yönelik iletişim çalışmalarını ödüllendiren Midas Awards ve sağlık iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The Global Awards. Yapılan anlaşma çerçevesinde MediaCat ve Digital Age tüm bu yarışmaların Türkiye temsilciliğini yürütecek.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.