NYF Global Awards’dan Türkiye’ye ödül

Dünyanın sağlık iletişimine yönelik en saygın uluslararası yarışması “NYF Global Awards”da bu yıl MagiClick...

16.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın sağlık iletişimine yönelik en saygın uluslararası yarışması “NYF Global Awards”da bu yıl MagiClick, GlaxoSmithKline için geliştirdiği rotavirüs enfeksiyonu ve aşısı  hakkında kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlayan site ile “Global Award” kazandı.

New York Festivalleri’nin düzenlediği ve dünyanın en iyi sağlık sektörü iletişim çalışmalarının ödüllendirildiği The Global Awards yarışmasında MagiClick Digital Solutions tarafından GlaxoSmithKline Turkey için hazırlanan Rotavirüs mikrositesi "tüketicilere yönelik web sitesi" kategorisinde “Global Award” kazandı.

15 yıldır düzenlenen ve dünyanın sağlık iletişimine yönelik tek uluslararası yarışması olan Global Awards’da dijial bir kategoride ilk kez Türkiye’den bir proje ödül kazanıyor.

30’a yakın ülkeden 1,000’in üzerinde projenin katıldığı yarışmada kategorilerinde “Global Awards” kazanmayı başaran ajanslara ödülleri 6 Kasım 2009 Cuma akşamı Avustralya’nın Sydney kentinde düzenlenen bir törenle verildi.

Bu yılki yarışmada tüketicilere yönelik web sitesi kategorisinde Global Award’a layık görülen tek site olan Rotavirusu.Com, 2008 Altın Örümcek Web Ödülleri’nde de “En İyi Sağlık Sitesi” seçilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.