NY Festivali büyük jürisinde Türkiye’den üç isim

New York Uluslararası Reklamcılık Ödülleri büyük jürisinde 2Fresh yaratıcı direktörü Can Burak Bizer, Rafineri İstanbul yaratıcı direktörü Orkun Demirelli ve 41? 29! Ajans CEO’su Alemşah Öztürk yer alıyor.

17.03.2011 - 00:00 | MediaCat

New York Festivali, 2011 Uluslararası Reklamcılık Ödülleri büyük jürisini açıkladı.

Büyük jüriyi, 50 farklı ülkeden reklam ve pazarlama iletişimi sektöründeki 300 saygın ve yaratıcı akıl temsil ediyor. Bu jürideki yaratıcı direktörler, sanat direktörleri, yazarlar, yönetmenler, yapımcılar, pazarlama liderleri, halkla ilişkiler uzmanları “dünyanın en iyi reklamını” seçmek konusunda kilit bir rol oynuyorlar. Türkiye’den de üç isim NYF büyük jürisinde yer alıyor: 2Fresh yaratıcı direktörü Can Burak Bizer, Rafineri İstanbul yaratıcı direktörü Orkun Demirelli ve 41? 29! Ajans CEO’su Alemşah Öztürk

Büyük jüri NYF’nin online değerlendirme platformunu kullanarak finalistleri belirleyecek. Bir sonraki aşamada da kazananlar belirlenecek. Ödül sahipleri yönetici jüri tarafından 1- 4 Mayıs tarihlerinde canlı olarak New York’da seçilecekler.

36 yaratıcı liderden oluşan yönetici jüri 1 – 5 mayıs tarihlerinde New York’da toplanacak ve büyük jürinin seçtiği finalistler arasında kazananları belitleyecek. The Gunn Report’un kurucusu Donald Gunn, yönetici jüriyi modere edecek.

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri, dünyanın dört bir tarafından, 70’ten fazla ülkeden başvuru alıyor. Bu yıl yarışmaya ‘Pazarlama Etkililiği’, ‘Halkla İlişkiler/Marka İletişimi’ ve ‘Kamu Hizmetleri Duyuruları’ olmak üzere üç yeni kategori eklendi. Böylece toplam kategori sayısı 15’e çıkmış oldu. Yarışma Televizyon/Sinema, Basın, Açıkhava, Dijital & İnteraktif ve Radyo da dahil olmak üzere tüm mecralarda en yaratıcı reklam çalışmalarını ödüllendirmeyi amaçlıyor. Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgiyi www.newyorkfestivals.com adresinden edinebilirsiniz.

Türkiye temsilcisi: MediaCat

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan New York Reklam Festivali’nin düzenleyicisi olan International Awards Group (IAG) ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla MediaCat, bundan sonra IAG’nin Türkiye temsilciliğini üstlendi.

IAG, bu yıl 54.’sü düzenlenecek olan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nin yanısıra üç pazarlama iletişimi yarışması daha düzenliyor. Bunlar reklam ve pazarlamada etkililiği ödüllendirmeye yönelik AME Awards, finansal hizmetlere yönelik iletişim çalışmalarını ödüllendiren Midas Awards ve sağlık iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The Global Awards. Yapılan anlaşma çerçevesinde MediaCat ve Digital Age tüm bu yarışmaların Türkiye temsilciliğini yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.