NY Festivali’nden hayat boyu başarı ödülü

New York Festivali efsane reklamcı Keith Reinhard’ı hayat boyu başarı ödülüne layık gördü.

28.03.2011 - 00:00 | MediaCat

New York Festivali Uluslararası Reklamcılık Ödülleri, DDB Worldwide’ın fahri yönetim kurulu başkanı efsane reklamcı Keith Reinhard’ı hayat boyu başarı ödülüne layık gördü. Reinhard bu ödülü 5 Mayıs 2011’de Uluslararası Reklamcılık Ödülleri New York Show’da kabul edecek. New York Festivali hayat boyu başarı ödülü, reklamcılık sektörüne kalıcı katkıları bulunan ve unutulmayacak iz bırakan liderlere veriliyor.

Keith Reinhard, “ Bu ödülü almaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Dünyanın kültür ve yaratıcılık merkezi olduğuna inandığım ve evim demekten gurur duyduğum New York şehrinin adını taşıyan bir ödül almak beni daha da çok mutlu ediyor “ dedi.

Keith Reinhard, 90 ülkede 200 ofis ile dünyanın en büyük yaratıcı reklamcılık ajansı ağına sahip olan DDB Worldwide’ın fahri yönetim kurulu başkanı. Keith 1986 yılında sektörün mimarlarından biriydi. Keith’in yönetim kurulu başkanı ve CEO’luğu sırasında DDB Worldwide, pek çok ödül kazanan işlere imza attı.

Geri sayımın başladığı, New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri, dünyanın dört bir tarafından, 70’ten fazla ülkeden başvuru alıyor. Bu yıl yarışmaya ‘Pazarlama Etkililiği’, ‘Halkla İlişkiler/Marka İletişimi’ ve ‘Kamu Hizmetleri Duyuruları’ olmak üzere üç yeni kategori eklendi. Böylece toplam kategori sayısı 15’e çıkmış oldu. Yarışma Televizyon/Sinema, Basın, Açıkhava, Dijital & İnteraktif ve Radyo da dahil olmak üzere tüm mecralarda en yaratıcı reklam çalışmalarını ödüllendirmeyi amaçlıyor. Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgiyi www.newyorkfestivals.com adresinden edinebilirsiniz.

Türkiye temsilcisi: MediaCat

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan New York Reklam Festivali’nin düzenleyicisi olan International Awards Group (IAG) ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla MediaCat, bundan sonra IAG’nin Türkiye temsilciliğini üstlendi.

IAG, bu yıl 54.’sü düzenlenecek olan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nin yanı sıra üç pazarlama iletişimi yarışması daha düzenliyor. Bunlar reklam ve pazarlamada etkililiği ödüllendirmeye yönelik AME Awards, finansal hizmetlere yönelik iletişim çalışmalarını ödüllendiren Midas Awards ve sağlık iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The Global Awards. Yapılan anlaşma çerçevesinde MediaCat ve Digital Age tüm bu yarışmaların Türkiye temsilciliğini yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.