MediaCat

N’PR İletişim’in hazırladığı rapora ödül

İletişim danışmanlığı sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporu SÜRDÜRÜLEN’PR Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından ödüllendirildi.

N’PR İletişim’in hazırladığı rapora ödül

Manşet fotoğrafı: Nur Başnur

 

1993 yılından bu yana Ankara ve İstanbul ofisleriyle stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren N’PR İletişim tarafından yayınlanan, iletişim danışmanlığı sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporu SÜRDÜRÜLEN’PR Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından ödüllendirildi. N’PR İletişim, şirketlerin 2011 – 2012 döneminde yapmış oldukları kurumsal sosyal sorumluluk uygulamalarının 25 farklı kategoride ödüllendirildiği KSS Pazaryeri etkinliği kapsamında SÜRDÜRÜLEN’PR Raporu ile ‘2012 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Özel Teşvik Ödülü’nün sahibi oldu.

Küresel Raporlama Girişimi (GRI) ilkelerine göre hazırlanan ‘’SÜRDÜRÜLEN’PR’’ Raporu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Özel Teşvik Ödülü’ne layık görülmenin yanı sıra, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen KSS Pazaryeri Etkinliği’nin 2012 yılı KSS uygulamaları katalogunda yer almaya da hak kazandı.

N’PR İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Nur Başnur ödül sürecini, “Sürdürülebilirlik, bir kurallar manzumesinden öte, algı dönüşümü gerektiren bir kavram. Sürdürülebilir gelişmeye ulaşmak, bu gelişimi yaygınlaştırmak ise uzun ve bilinçli adımların atılmasını gerektiren bir süreç ve bu yolda biz iletişim danışmanlarının rolü çok önemli. N’PR olarak bu bilinç ışığında ve 2006 yılında imza koyduğumuz Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) taahhütlerimiz doğrultusunda, sürdürülebilir kalkınmaya ulaşma yolunda çalışmalarımızın önceliği danışmanlığını yaptığımız kurumları yönlendirmekten önce, bu kavramı içselleştirebilmek oldu. Hem bizler, hem de sektörümüz adına daha iyiye ulaşmak yönünde yürüttüğümüz çalışmalar ile iletişim danışmanlığı sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporu SÜRDÜRÜLEN’PR’ı yayınladık.” sözleriyle anlattı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.