MediaCat

Nokia’ya yeni genel müdür

Sertaç Şener Nokia Türkiye’nin yeni genel müdürü oldu.

Nokia’ya yeni genel müdür

Nokia Türkiye‘de Çiçek Uyansoy İcan‘ın ardından boşalan genel müdürlük pozisyonununu dolduracak isim belli oldu. Sertaç Şener, markanın yeni genel müdürü oldu.

Nokia Orta ve Doğu Avrupa bölgesi pazarlama direktörlüğü görevinden Nokia Türkiye genel müdürlüğü görevine atanan Sertaç Şener: “Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarından olan Nokia’da çalışmak benim için gurur kaynağı. Nokia X Serisi’nin lansmanını yeni yapmış, Nokia Lumia ve Nokia Asha serilerimizle büyümeye devam ederken, yeni görevimde de ekip arkadaşlarımla birlikte önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Nokia Türkiye olarak, bir milyar Nokia kullanıcısını daha birbirine bağlamak için üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Ekim 2013 itibarıyla aralarında Polonya, Türkiye, Romanya, Macaristan, Bulgaristan’ın da bulunduğu 17 ülke pazarından oluşan Orta ve Doğu Avrupa bölgesi pazarlama direktörlüğü görevine getirilen Sertaç Şener, 1 Mayıs 2014 tarihi itibariyle ise Nokia Türkiye genel müdürü olarak görevini sürdürecek.

Sertaç Şener kimdir?

Sertaç Şener Nokia Türkiye'nin yeni genel müdürü oldu.Sertaç Şener, 1999’da Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu. Mobil iletişim sektöründe yaklaşık 15 senelik bir deneyime sahip olan Sertaç Şener, 2000-2010 seneleri arasında Nokia’da yerel ve bölgesel pozisyonlarda pazarlama ve satış alanlarında görev yaptı.

2010-2011 senelerinde Avea‘da ortaklık yönetimi direktörlüğü yapan Şener, Avea’da terminal yönetimi ve marka İşbirlikleri stratejilerini ve ekiplerini yönetti. Nokia’ya 2011 senesinde yeniden katılan Sertaç Şener, Türkiye’de Nokia Lumia markasının lansmanını gerçekleştirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.