Nokia yeni stratejisini yürürlüğe koyuyor

Nokia CEO’su Stephen Elop, web üzerinden yayımlanan etkinlikle, şirketin bu yılın başında kurduğu stratejide ne gibi önemli gelişmeler kaydettiğini aktardı.

23.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Nokia CEO’su Stephen Elop, web üzerinden yayımlanan etkinlikle, şirketin bu yılın başında kurduğu stratejide ne gibi önemli gelişmeler kaydettiğini aktardı. Elop, bu çerçevede Nokia akıllı telefonlardan mobil telefonlara, servislerden arayüz tasarımlarına, geliştirilmiş cihaz deneyiminden geliştirici araçlarına kadar pek çok konuda sektörde büyüme ve lider olma yönünde aldığı eylemleri sergiledi.

“Bu yılın başlarında rotamızı değiştirmek yolunda kapsamlı bir strateji belirledik” diyen Nokia Başkanı ve CEO’su Stephen Elop “Stratejimizin merkezinde inovasyon var. Bugün ise Nokia’da inovasyonun yeni hızını göstermek amacıyla önemli bir adım attık. Nokia için yeni bir dönem başlıyor” dedi.

Nokia, mobil telefon alanında uygun fiyatlı üç cihaz daha tanıttı: Nokia C2-02, Nokia C2-03 ve Nokia C2-06.

Nokia ayrıca Symbian’la devam edeceğinin de altını çizdi. Bu temmuz ayında Nokia, geliştirilmiş pek çok kullanıcı deneyimi içeren yeni Symbian Anna yüklenmiş Nokia N8, E7, C7 ve C6-01 cihazlarının sevkıyatına başlayacak. Bu cihazları halihazırda kullanmakta olan kullanıcılar da Ağustos ayında, Symbian Anna’yı telefonlarına indirebilecekler. Önümüzdeki 12 ay içinde ise Nokia pazara Symbian tabanlı 10 yeni cihaz daha sürmeyi planlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.