Nokia ve CNN’den uluslararası ortaklık anlaşması

Nokia Corporation ve CNN International uluslararası ölçekte bir ortaklığa gideceklerini açıkladı. İşbirliği anlaşması kapsamında CNN haber platformlarında ve içeriklerinde Nokia harita teknolojisi kullanılacak.

11.07.2011 - 00:00 | MediaCat

CNN ve Nokia çeşitli seviyelerde gerçekleşecek olan uluslararası ölçekte bir ortaklığa gideceklerini açıkladı.

Ortaklık kapsamında Nokia Corporation, harita teknolojisini CNN International’ın hizmetine sunarak uluslararası haber ağının harita sunucuları arasında önemli bir yere sahip oldu. Söz konusu işbirliğiyle, şirketler küresel haber erişimi, kullanıcı kaynaklı içerik, harita teknolojileri ve lokasyon temelli servisler konusunda güçlerini birleştiriyor. Ortaklık, CNN International’ın İngiliz kraliyet ailesi düğününden yaptığı yayında Nokia 3D Haritalarının kullanılmasıyla başladı.

Nokia Corporation Pazarlama Müdürü Jerri DeVard şöyle dedi: “Nokia ve CNN haberlerin artık mobil ve son derece demokratik hale geldiği ve dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından anında paylaşılabildiği inancını taşıyor. CNN, Nokia’nın inovatif harita teknolojisini uluslararası haber platformlarında kullanmak istediğinden dolayı mutluyuz ve CNN ile Nokia telefon kullanıcılarına etkileyici bir haber servisi sunmak için çalışmaktan dolayı heyecanlıyız.”

CNN International Yönetim Müdürü Tony Maddox ise şöyle konuştu: “Her iki şirket de, etkileyici haber içeriği ve ileri seviyede sofistike teknoloji karmasıyla insanları sınırların ötesinde bağlamak gibi benzer bir felsefeyi paylaştığından, bu işbirliği her ikimiz için de çok uygun. Şirketlerin uluslararası ölçeği bu işbirliğinin kapsamını çok daha heyecan verici hale getiriyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.