Nokia Türkiye Facebook sayfası 1.000.000 kişiye ulaştı

Nokia Türkiye Facebook sayfası, toplam 1.000.000 üye sayısına ulaşarak kendi rekorunu kırdı.

02.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Nokia Türkiye Facebook sayfası, toplam 1.000.000 üye sayısına ulaşarak kendi rekorunu kırdı. Nokia böylece Türkiye’nin Facebook’taki en büyük 5. hayran sayfası oldu.

2010 sonunda açılan Nokia Türkiye sayfası en hızlı büyüyen sayfalardan biri olarak kısa sürede üye sayısını artırdı. Ülkemizde Facebook’ta en çok hayranı olan 150 marka arasında 83.040 kişi ile en yüksek PTA (people talking about-hakkında konuşulma) sayısını elde etti. Nokia’nın diğer ülkelerdeki facebook sayfaları arasında da Hindistan ve İtalya’nın ardından üçüncü oldu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan sosyal medyanın Nokia için önemini şöyle anlatıyor: “Sosyal mecralarda tüketicilerimizin markamız hakkında neler konuştuğunu dinleyerek onları daha iyi anlamaya çalışıyoruz ve çalışmalarımızı bunun üzerine kurguluyoruz. Ürün ve servislerimizle ilgili yorumları, önerileri ve talepleri takip ediyor ve kendilerine yardımcı olmak için irtibata geçiyoruz. Diğer geleneksel medyadan farklı olarak, sosyal medyada ürün ve servislerimizle ilgilenen kullanıcılara doğrudan ulaşma imkanı buluyoruz. Daha da önemlisi, tüketicilerimizin geribildirimlerini anında görebiliyoruz. Biz de Türkiye’de en çok sevilen markalarından biri olarak, tüketicilerimizin bulunduğu yerde olmamız ve onlarla doğrudan diyaloğa girmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bu çabalarımızın karşılığında son derece olumlu dönüşler elde ediyoruz. Türkiye’de çok yüksek bir kullanım oranına sahip olan Facebook’ta Nokia severlerin sayısı hızla artıyor. Bu başarıyı elde etmemizde bize destek veren Nokia kullanıcılarına ekibimiz adına teşekkür ederim. Onların ilgisine layık olabilmek için önümüzdeki günlerde çalışmalarımızı, kampanya ve yeniliklerimizi daha da yoğunlaştıracağız. Bizi takip ettikleri sürece sürprizlerimizle karşılaşmaya devam edecekler.”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.