Nokia Türkiye’ye yeni iletişim müdürü

Eda Ezgi Torcu Mutluer, 21 Şubat 2011 itibariyle Nokia Türkiye İletişim Müdürü olarak atandı. Mutluer, şirketin Türkiye’deki iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

01.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Eda Ezgi Torcu Mutluer, 21 Şubat 2011 itibariyle Nokia Türkiye İletişim Müdürü olarak atandı. Mutluer, şirketin Türkiye’deki iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. Bu kapsamda, yerel iletişim çalışmalarının planlanması, iletişim kampanya ve etkinliklerinin yürütülmesi, halkla ilişkiler çalışmalarının koordine edilmesi, medya ilişkilerinin yönetilmesi ve iç iletişimin sağlanması gibi roller üstlenecek.

Eda Ezgi Torcu Mutluer, 1997 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına 1996 yılında başlayan Mutluer, açıkhava reklamcılığından yönetmen yardımcılığına ve web sitesi yöneticiliğine kadar iletişimin çeşitli alanlarında çalıştı. Marjinal Porter Novelli halkla ilişkiler ajansında 8 yıl medya ilişkileri direktörü olarak görev yapan Mutluer, bu sürecin son 6 yılında Nokia Türkiye’nin medya ilişkilerini yürüttü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.