Nokia müzik arşivini herkese açıyor

7 milyonluk arşivi olan müzik mağazası Nokia Ovi Müzik Mağazası'ndan indirilen parçalar, artık tüm cihazlarda çalınabilecek.

09.03.2011 - 00:00 | MediaCat

7 milyonluk arşivi olan müzik mağazası Nokia Ovi Müzik Mağazası’ndan indirilen parçalar, artık tüm cihazlarda çalınabilecek.

Nokia, Ovi Müzik Mağazası’nı Nokia telefonu olmayan herkes için açıyor. Artık DRM’siz müzikleri bilgisayara satın alıp indirmek mümkün.

Nokia, müzikseverler için yeni bir servis sunuyor. Bundan böyle herkes Nokia Ovi Müzik Mağazası’ndan ücretli şarkı indirebilecek.

Nokia’nın yeni servisiyle birlikte, kullanılmakta olan cep telefonunun markası ne olursa olsun, herkes istediği anda, istediği yerden, istediği tarayıcıyı kullanarak Ovi Müzik’ten ücret karşılığında şarkı ya da albüm indirebiliyor. İndirme işlemi doğrudan cep telefonuna ya da kişisel bilgisayara yapılabiliyor. DRM (Dijital Haklar Yönetimi) söz konusu olmadığından, kullanıcılar, şarkıları sevdikleriyle diledikleri gibi paylaşabiliyorlar.

Nokia Ovi Müzik servisi, Universal Music Group, Sony Music, Warner Music Group ve EMI Group gibi tüm büyük müzik şirketlerinin yanı sıra birçok yerli ve yabancı bağımsız şirketle de yapılan anlaşmalar sonucunda kullanıcılarına geniş bir müzik kataloğuna erişme olanağı sunuyor.

Ovi Müzik kataloğu, en son katılan TRT arşivinin yanı sıra MÜ-YAP ve IMM kataloğunda bulunan şarkılar ve 7 milyonu aşkın her türden yerli ve yabancı parçayla Türkiye’nin en büyük dijital müzik kataloğu olma özelliğini taşıyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.