NOKIA C7’DEN ECE SÜKAN İLE YENİ KAMPANYA

Nokia, Ece Sükan ile tarzını konuşturmak isteyenler için bir platform hazırladı.

19.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Nokia,  Ece Sükan ile tarzını konuşturmak isteyenler için bir platform hazırladı.

Alisveris-cini, Fashion4u, Koraycaner, Nilertuk ve Offnegiysem moda bloglarının da destek verdiği projede kullanıcılar, Nokia Türkiye sayfasındaki “Nokia C7 ile tarzını konuştur” uygulamasına, kendi tarzlarını yansıttığını düşündükleri bir boy fotoğrafını yükleyecekler. Ece Sükan ve bloggerlar da bu fotoğrafları değerlendirerek kıyafetler ve kişisel giyim tarzları hakkında yorum yapacaklar.

Nokia Türkiye İletişim Kampanyalarından Sorumlu Müdür Berna Arın, proje hakkında şunları söylüyor: “Günümüzde herkes sokaklarda tarzını konuşturuyor. Biz de Nokia’nın stil sahibi telefonu Nokia C7 ile birlikte herkesin kendi tarzını konuşturabileceği bir platform hazırladık. Ece Sükan ve bloggerların da desteğiyle çok keyifli bir deneyim sunuyoruz. Kazanmak isteyenlere küçük bir ipucu: Unutmayın, tarz farkını ince detaylarda gösterir!”
 
Katılımcılar arasında her hafta yapılacak çekilişle bir kişiye Nokia C7 hediye edilecek. 3 hafta boyunca her haftanın en beğenilen fotoğrafları yine Ece Sükan ve jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek. Ece Sükan, proje sonunda bir kişiye stil danışmanlığı yapacak, en son trendler ve moda hakkında bilgi verecek, kişisel tarzıyla ilgili öneriler sunacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.