MediaCat

NN Hayat ve Emeklilik’e yeni genel müdür

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

NN Hayat ve Emeklilik’e yeni genel müdür

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumunun onayına tabi olmak kaydıyla, 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere NN Hayat ve Emeklilik’in yeni genel müdürü Anna Grzelonska oldu. Grzelonska, görevi NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Didem Özsoy Dirican’dan devralacak.

NN Group ailesine 2008 yılında pazarlama ve iletişim direktörü olarak katılan Anna Grzelonska, 2010 yılında NN Polonya Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. 2014 yılında NN Polonya Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirilen Grzelonska, 2017’de ise NN Romanya Genel Müdürü oldu. Grzelonska, yeni görevinde şirketin rekabet gücünü artırarak büyümesini güçlendirmek için çalışacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.