Nivea’nın global 100. yıl kampanyası

Beiersdorf 100. yılında Nivea markasını yeniden yapılandırıyor.

27.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Beiersdorf 100. yılında Nivea markasını yeniden yapılandırıyor. DRAFTFCB tarafından yaratılan ve 15 Mayıs’ta başlayan global kampanya, “100 yıldır dünyanın güvendiği cilt bakım markası” sloganını kullanılıyor. Kampanyada cildimizin ne kadar önemli olduğunu altını çizmek için, hepsi değişik yaş, cinsiyet ve kökenlerdeki insanların arasındaki yakınlaşma anlarını yakalayan görseller kullanılıyor.

Nivea, 100. yıl kutlamaları kapsamında uluslararası yıldız Rihanna ile yaptığı anlaşma kapsamında Rihanna’nın ‘California King Bed’ şarkısı tüm 100. yıl kutlamalarında uluslararası olarak kullanılıyor. Nivea Rihanna’nın “Loud” turunun da Amerika ve Avrupa’daki sponsoru olması sayesinde Nivea kullanıcıları konserlere biletler kazanabiliyor. Tüm mecralarda yürütülen 100. yıl kampanyası Nivea’nın bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük ve yaygın kampanyası. Global bir dijital reklam kampanyası da 100. yıl kampanyasının önemli bir bölümünü oluşturuyor. Tüketiciler Nivea’nın sitesi üzerinden özel bir uygulamayla Rihanna’nın video klibinin içinde rol alabiliyor ve dijital Rihanna şarkısı indirme, poster ve resim kazanabiliyorlar.

Reklam künyesi

Reklamın Başlığı: NIVEA 100. Yıl İmaj kampanyası
Reklamveren: Eczacıbaşı Beiersdorf Türkiye
Reklamveren Temsilcisi: Aslı Biçer
Reklam Ajansı: Draftfcb Istanbul
Yaratıcı Yönetmen: Elif Onay
Sanat Yönetmeni: Senem Türkerden
Metin Yazarı: Can Şeren
Müşteri İlişkileri: Ceren Çubukçu, Tuba Çağan, Itır Suzer
Medya Ajansı: Carat Media
Medya Planlamacı: Cenap Çetin, Serdat Küçükkaraağaç, Ahu Algan, Elçin Güneş
Kullanılan Mecralar: TV, Gazete, Outdoor

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.