Nike’ın ‘Son Oyun’ animasyon filmi gösterime giriyor

Ronaldo, Ibrahimovic, Rooney, Ribery Nike’ın animasyon filminde yer aldı.

06.06.2014 - 11:22 | MediaCat

Cristiano Ronaldo geçen Pazar günü kendisinin yüzlerce rakip takım oyuncusuna karşı verdiği mücadeleyi içeren kısa bir klip paylaştı. Perşembe günü ise Neymar Jr. animasyon avatarının aynı rakip oyuncuları hayrete düşürecek şekilde hızlı manevralar yapışını konu alan bir videonun bağlantısını Twitter’da paylaştı.

Daha sonra ise Zlatan Ibrahimovic kendi avatarının ‘Wayne Rooney’ ve ‘Franck Ribery’ karşısında üst köşeye çarpması kesin görünen bir röveşata atışını konu alan bir klip paylaştı.

Bu klipler, “Son Oyun”un animasyon dünyasında yer alıyor. Nike, Wieden + Kennedy ve Passion Pictures tarafından yaratılan kısa animasyon film, futbolun risk ve güzelliklerden yoksun bir hale geldiği ve onu yok olmaktan sadece en iyi futbolcuların kurtarabileceği bir dünyayı anlatıyor.

Nike Pazarlama Başkanı Davide Grasso, “Hazır olun, “Son Oyun” gerçek futbol ruhunu yakalıyor: Her şeyi riske at, akıllıca hazırlan ve her zaman kazanmak için oyna. Film, öngörülebilirlik, temkin ve tekdüzeliğin iyi oyunda yeri olmadığını gösteriyor. Son Oyun’un verdiği mesaj bu. Bu filmi ilham vermek için hazırladık. Tüm futbolcuların bırakacakları mirası belirleyecek riskler almalarını istiyoruz” diyor.

Son Oyun’un galası www.nike.com/riskeverything adresinden online olarak 9 Haziran saat 19:00’da yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.